UKS Swim Team
Od Młodzika do Olimpijczyka 2018/19 V eliminacje
V eliminacje to dreszczyk emocji związany z tym czy uda się zakwalifikować do finałów. Było paru pewniaków - Nadia, Filip, Kajtek na 100 m klasycznym, Maria i Majka na 100 m grzbietowym a także Olek zarówno na 100 grzbietowym jak i dowolnym. W pozostałych konkurencjach musieli walczyć a niektórzy liczyć na łut szczęścia badź obstawić np. zmienny jak Alicja. Dodatkowo stawili się debiutancie - Carla, Maciek, Antonija oraz pływacy mający za sobą kilka występów - Ismail, Łukasz, Borys, Magda, Justyna.  
 
Efektem są prawdopodobne kwalifikacje rónież na 100 dowolnym Majki. Ala jest na 17 miejscu i czeka niecierpliwie na rozwój sytuacji, choć zobaczyć niezadowolenie po pobiciu życiówki na 100 grzbietem o ponad 2.5 sekundy - bezcenne. Filip, Nadia i Maria niestety poza 16tka na 100 dowolnym ale czekamy na oficjalne wyniki OMDO
 
Najważniejsze są nowe życiówki w liczbie 9 w tym godne odnotowania występy Carli nasza 9 latka niecałe 46 sekund na 50 dowolnym, Ismaila (czas poniżej 39 sekund), super debiut Antosi na 100 dowolnym i grzbietem.  
 
Poprawione rekordy życiowe zostały w liczbie 14 - Magda o kilka sekund na obu dystansach, wspomniana Ala, bardzo dobrze Filip na obu dystansach rónież, Kajtek na 100 dowolnym. Łukasz trochę poprawił się rownież, Borys na 50 m dowolnym, podobnie Justyna na dystansie dwa razy dłuższym. 
 
No i przede wszystkim 4 miejsce Alicji na 200 m zmiennym oraz 6 miejsce Nadii na 50 m klasycznym.

Teraz czekamy już na oficjalne wyniki podane przez organizatora i mamy nadzieję zobaczyć sie 8 maja w finale..

Wyniki na stronie Megatiming - www 
Fotorelacja OMDO - facebook relacja_1